Giriş Seviyesi iPhone 12 Modelleri, 64GB Depolama İle Gelecek

Giriş Seviyesi iPhone 12 Modelleri, 64GB Depolama İle Gelecek

Apple‘ın yeni nesil iPhone 12 modellerini 13 Ekim tarihinde piyasaya sürmesi bekleniyor. Ancak henüz ABD’li teknoloji devinden bu konuyla alakalı bir açıklama veya resmi onay gelmedi. Lansman tarihi her geçen gün yaklaşırken cihazlar hakkında yeni detaylar da çevrimiçi olarak ortaya çıkmaya devam ediyor. Şimdi yeni bir rapor, giriş seviyesi iPhone 12 modellerinin 64GB dahili depolama alanı ile geleceğini ortaya koyuyor.

Giriş seviyesi olarak belirtilen model iPhone 12 Mini modelidir. Bu model özellik bakımından oldukça güçlü olmasına rağmen diğer modellerden daha uygun bir fiyat ile geleceği için iPhone 12 serisinin giriş seviyesi olarak belirtilmektedir. 64GB dahili depolama ile gelecek bu modelin aksine, yayınlanan rapor iPhone 12 Pro modellerinin ise başlangıç olarak 128GB dahili depolama alanına sahip olacağına işaret ediyor.

Giriş Seviyesi iPhone 12 Modellerinde 64GB Dahili Depolama Alanı Olacak

Apple iPhone 12 modelinin siyah, beyaz, mavi, kırmızı, sarı ve mercan olmak üzere altı farklı renk seçeneği ile satışa sunulacağı ortaya çıktı. Paylaşılan sızıntılar, Pro ve Pro Max modellerinin yalnızca üç renk seçeneğiyle geleceğini belirtti. Bu renk seçenekleri ise siyah, beyaz ve gümüş olarak sıralanmış durumda. Geçtiğimiz günlerde iPhone 12 modellerinin ilk sevkiyatının 5 Ekim’de distribütörlere gönderileceğini bildirilmişti. İlk gönderi grubu sadece iki akıllı telefon modelini içeriyor: iPhone 12 Mini ve iPhone 12.

Daha önceki sızıntılara dair bilgi sahibi olmayanlar için şunları belirtelim. Daha uygun fiyatlı olacak olan iPhone 12 Mini modeli, 5,4 inç boyutunda küçük ekrana sahip olacak. Standart iPhone 12 ve iPhone 12 Pro modeli ise 6,1 inç boyutunda olan biraz daha büyük ekran ile gelecek. iPhone 12 Pro Max modeli ise seri içerisindeki en büyük ekrana sahip olacak. Bu ekranın boyutu ise 6,4 inç şeklinde karşımıza çıkacak.

Daha önceki raporlarda ve söylentilerde, Apple’ın cihazları tanıttıktan sonra ilk olarak yalnızca bir veya iki modeli satışa sunacağı belirtilmişti. Bununla birlikte geri kalan modelleri ise Kasım ayından itibaren satışa çıkaracağı söylenmişti. Bu konuda resmi bir bilgi yok. Ancak kısa süre önce ortaya çıkan bir bilgi, yeni iPhone 12 serisindeki en düşük özelliğe sahip modelin 699 dolar başlangıç fiyatına sahip olacağına işaret etmektedir.

“Giriş Seviyesi iPhone 12 Modelleri, 64GB Depolama İle Gelecek” başlıklı haber ile ilgili düşüncelerinizi aşağıda bulunan yorum bölümünden bizimle paylaşabilirsiniz.

Kaynak

Benzer Haberler

POCO M3 Modelinin Tanıtım Tarihi Resmen Açıklandı

POCO M3 Modelinin Tanıtım Tarihi Resmen Açıklandı

OPPO, Yeni Nesil Artırılmış Gerçeklik Gözlüğünü 17 Kasım’da Tanıtacak

OPPO, Yeni Nesil Artırılmış Gerçeklik Gözlüğünü 17 Kasım’da Tanıtacak

Samsung, Gelecek Yıl Galaxy Note 21 Serisini Piyasaya Sürmeyebilir

Samsung, Gelecek Yıl Galaxy Note 21 Serisini Piyasaya Sürmeyebilir

Huawei Mate Xs Modeli Ekim 2020 EMUI Güvenlik Güncellemesi Alıyor

Huawei Mate Xs Modeli Ekim 2020 EMUI Güvenlik Güncellemesi Alıyor

No Comment

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.