fallback-image

Elektronik Sigara Tanıtımı

Elektronik sigara teknolojisi, son yılların tüketim alışkanlıkları arasında ilk sıralarda yer almaya başlamıştır. E sigara olarak da tanımlanan bu ürünlerin dünya çapında önemli bir piyasası oluşmuştur. Normal tütün ürünleri de yerini bu cihazlara bırakmaya başlamıştır. Öyle ki günümüzde dünya üzerinde e – sigara kullanıcısı sayısında da oldukça büyük bir artış gözlemlenmektedir.

E – sigara, kullanım ve kalite açısından normal tütün ürünlerinden bir hayli farklı bir teknolojidir. Bu sigaranın tüketimi için de özel olarak üretilmiş olan teknolojik bir cihaza ihtiyaç vardır. Bu cihazın kullanım detayları da normal sigaraya göre oldukça farklı ve biraz da komplekstir.

Elektronik Sigara Nedir?

Elektronik sigara likit bir nikotin maddesinin bir cihaz içine yerleştirilerek tüketilmesi sonucu ortaya çıkan bir teknolojidir. Buna göre e – sigara tüketiminde kullanılan maddenin ve cihazın da önemi oldukça büyüktür. Bu alanda her geçen gün yeni üretimler yapılmakta ve e – sigara sektörünün önemi günden güne daha da artmaktadır. Öyle ki bu sigaranın normal tütün ürünlerinin de önüne geçmesi beklenmektedir.

E – Sigaranın Başlıca Önemli Özellikleri

E – sigara ve elektronik nargile, farklı özelliklere sahip ve kullanım şekilleri ile dikkat çeken son teknoloji ürünlerdir. Bu ürünlerin farklı markalar altında üretilmesi sonucunda ortaya daha farklı kullanım şekilleri de çıkmıştır. E – sigaraya geçecek olan kişilerin de kullanım şekilleri hakkında bilgi sahibi olması tavsiye edilir.

1-      Elektronik Sigara Nasıl Kullanılır?

E – sigaranın kullanımı açısından en önemli rolü cihaz üstlenmektedir. Bu cihaz, pille çalışan ya da şarj ile kullanılan bir cihazdır. Cihazın özel bir bölmesine eklenen nikotin içeren sıvı da e – sigaranın önemli bir parçasıdır. Cihazın çalışması ile birlikte likit halindeki nikotin buharlaşır ve tüketilebilir hale gelir.

2-      E – Sigara Markaları

Geekvape elektronik sigara markası ile birlikte e – sigara alanında kaliteli hizmet sunan birkaç marka daha bulunmaktadır. Bu markaların arasında Voopoo, Juul, SMOK ve Vaporesso gibi markalar yer alır smok.net internet sitesinde. Dünyaca ünlü bu markaların Türkiye piyasalarında da çok çeşitli e – sigara ürünleri satışa sunulmaktadır.

No Comment

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.